Biznes muzyczny, PRZEMYSŁ MUZYCZNY

Muzyka Centtrip osiąga 500 milowy krok w historii klienta

Centtrip podpisał 500-go klienta muzycznego w sierpniu, zaledwie trzy lata po uruchomieniu Centtrip Music.

Jako specjalista w dziedzinie inteligentnego skarbu, płatności i wymiany walut, Centtrip Music pomaga artystom i ich ekipie koncertowej maksymalizować swoje dochody i obniżać koszty dzięki wielokrotnie nagradzanej karcie wielowalutowej i usłudze kursu walutowego na żywo.

Do klientów muzycznych Centtrip należy ponad 150 laureatów nagród Grammy i BRIT Awards.

Rozszerzony zestaw produktów i usług firmy zaspokaja wszystkie potrzeby, począwszy od międzynarodowych wycieczek, poprzez festiwale, a skończywszy na bieganiu po tantiemach.

Centtrip oferuje również wielokrotnie nagradzany program przedpłaconych wielowalutowych kart Mastercard oraz internetową platformę zarządzania środkami finansowymi z raportowaniem w czasie rzeczywistym i uzgadnianiem.

Firma ułatwiła swoją pierwszą dużą trasę koncertową w 2017 roku dzięki Robbie Williams World Tour we współpracy z globalną firmą zajmującą się zarządzaniem artystami, tj. muzyką, a teraz opiekuje się największymi artystami występującymi na całym świecie.

Dyrektor Działu Muzyki, Mediów i Rozrywki w Centtrip Simon Liddell, powiedział: Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy teraz pracować z ponad 500 klientami muzycznymi i opiekować się nimi. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia księgowych, prawników, FD i doradców biznesowych, którzy na co dzień współpracują z nami, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

musicbusinessworldwide.com
#szanujetokupuje