Biznes muzyczny, PRZEMYSŁ MUZYCZNY, STREAMING

Po ostatniej zmianie marki, Deezer wprowadza ‚Tryb Ciemny’ dla użytkowników Androida

Wywodzący się z Francji serwis strumieniowego przesyłania muzyki Deezer uruchomił tryb ciemny dla użytkowników systemu Android.

Nowa aktualizacja jest następstwem niedawnej zmiany marki Deezer, która według firmy „podkreśla ludzką i lokalną tożsamość marki”.

Deezer ma obecnie 14 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i jest dostępny w ponad 180 krajach.

Deezer’s dark mode jest dostępn od 24 lipca i będzie dostępny dla wszystkich użytkowników systemu Android w ciągu najbliższych kilku dni. Użytkownicy darmowi i Premium mogą korzystać z trybu ciemnego na urządzeniach z systemem Android oraz na stronie internetowej Deezer, po prostu wybierając go. Tryb Ciemny Deezera w systemie iOS i aplikacji Deezer na pulpit będzie dostępny w najbliższych tygodniach.

Stefan Tweraser, dyrektor ds. produktów i rozwoju w Deezer, powiedział:

„TRYB CIEMNY TO NIE TYLKO JEDNA Z NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH FUNKCJI OD NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW, ALE TAKŻE TAKA, Z KTÓRĄ JESTEŚMY OSOBIŚCIE PODEKSCYTOWANI. Choć kochamy naszą nową aplikację z nową marką, rozumiemy również, że w niektórych sytuacjach przełączanie się między światłem a ciemnością byłoby korzystne dla użytkowników. Więc, niezależnie od tego, czy chcesz zapobiec zmęczeniu oczu, czy jest to tylko Twój ulubiony styl, tryb ciemny Deezera jest dla tych, którzy ośmielają się przejść na ciemną stronę.”

źródło: musicbusinessworldwide.com
tł. Beata Ejzenhart